Alimentų padidinimas

Dabar alimentų padidinimas galimas ir nuotoliniu būdu (internetu). Alimentų padidinimas internetu leidžia sutaupyti, kadangi nereikės vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Užpildę alimentų priteisimo anketą, gausite mūsų atsakymą, kokie konkrečiai procesiniai dokumentai bus reikalingi teismui Jūsų atveju. Pageidaujant, reikalingos pažymos iš valstybinių registrų bus surinktos už Jus. Gavę paruoštus dokumentus, turėsite tik juos pasirašyti. Toliau visi parengti procesiniai dokumentai pateikiami teismui, o galutinis rezultatas – alimentų padidinimas teismo sprendimu. Beje, lengviausias, pigiausias ir greičiausias alimentų padidinimas yra bendru sutarimu, todėl mūsų advokatai visuomet stengiasi, kad bendras sutarimas tarp šalių taptų įmanomas. Norėdami pradėti procesą, užpildykite alimentų padidinimas anketą, ir alimentų padidinimas bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

Kainos ir dokumentai žemiau

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯
 • Nesvarbu, kuriame mieste ar šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės – mes už Jus parengsime reikalingus dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
 • Konsultuosime Jus visame procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas.
 • Mūsų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime visus Jums kilusius klausimus.

Čia galite sužinoti daugiau apie alimentų priteisimą ir alimentų priteisimą pilnamečiui vaikui.

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Kada galimas alimentų padidinimas?

Alimentų padidinimas galimas iš esmės pasikeitus nepilnamečių vaikų poreikiams. Augant vaikui didėja ir jo poreikiai, todėl vaiko motina turi teisę kreiptis į teismą bei prašyti padidinti vaikui priteisto mėnesinio išlaikymo dydį. Konkretus išlaikymo dydis nėra nustatomas visam laikui, atitinkamai šiandienis alimentų dydis po kelių metų gali nebebūti adekvatus (pakankamas). Jeigu dėl didesnio dydžio nesutariama gražiuoju – reikia kreiptis į teismą dėl alimentų padidinimo. Dabar galimas vaiko alimentų padidinimas internetu, tereikia užpildyti alimentų padidinimas anketą.

Iki kokio dydžio galima padidinti vaiko alimentus?

Jeigu priteistas vaiko išlaikymas yra nepakankamo dydžio vaiko poreikiams patenkinti, kreipkitės ir mūsų advokatai pasirūpins, kad alimentų padidinimas būtų pasiektas teismo sprendimu. Šiuo metu orientacinis mokomų alimentų vaikui dydis yra laikomas pusė minimalaus mėnesinio atlyginimo. Tačiau tai tik orientacinis vaiko alimentų dydis, kas reiškia, kad esant didesniems vaiko poreikiams galima reikalauti ir didesnio vaiko išlaikymo. Todėl jeigu vaiko tėvas nepakankamai prisideda prie išlaikymo bei geranoriškai nesutinka mokėti daugiau, mes padėsime Jums pasiekti norimą rezultatą teisminiu keliu. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti šeimos teisės advokatai pasiruošę Jums padėti visais alimentų padidinimo klausimais.

Kas lemia perskaičiuojamų vaiko alimentų dydį?

Jeigu anksčiau buvo priteisti konkretaus dydžio alimentai, tai dar nereiškia, kad tokie jie turės išlikti visuomet. Kitaip tariant, keičiantis vaiko poreikiams ir (ar) tėvų turtinei padėčiai, visuomet išlieka teisė reikalauti padidinti priteistų vaiko alimentų dydį. Taigi, padidėjus minimalios mėnesinės algos dydžiui, vaikui pradėjus lankyti mokyklą, atsiradus tam tikriems sveikatos sutrikimams, papildomiems būreliams, esant kitoms su vaiko poreikių padidėjimu susijusioms aplinkybėms, Jūs atitinkamai galite reikalauti, kad priteistas vaiko alimentų dydis būtų perskaičiuotas ir padidintas. Vaiko alimentų padidinimas skaičiuojasi nuo kreipimosi į teismą dienos, todėl jeigu nepakanka priteisto išlaikymo vaiko poreikiams patenkinti, su mūsų advokatų pagalba alimentų padidinimas gali būti pradėtas jau dabar.

Teisinių paslaugų kainos

Alimentų priteisimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų padidinimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų sumažinimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui kaina: nuo 100 Eur
Prisiteisti alimentų skolą už pastaruosius metus: 50 Eur
Dėl bendravimo tvarkos su vaiku ar vaiko gyvenamosios vietos nustatymo parengimas: 50 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimas: nuo 100 Eur

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Alimentų padidinimas teismui reikalingi dokumentai

 1. Santuokos/ištuokos liudijimas, jei susituokę/išsituokę (kopija);
 2. Vaiko/ų gimimo liudijimo kopijos;
 3. Išrašas iš VĮ „Registrų centras“ duomenų bazės apie turimą nekilnojamąjį turtą;
 4. Išrašas iš VĮ „Regitra“ duomenų bazės apie turimas transporto priemones;
 5. Jūsų asmens dokumento kopija;
 6. Pažyma apie darbo užmokestį (kopija);
 7. Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą (neprivaloma);
 8. Pažymos iš būrelių ir kitų lankomų užsiėmimų (jei turite);
 9. Ankstesnis teismo sprendimas;
 10. Kiti papildomi aplinkybes pagrindžiantys dokumentai.

Šis alimentų priteisimo byloje teismui reikalingų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums alimentų padidinimas anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikės.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.