Alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui

Dabar alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui galimas ir nuotoliniu būdu (internetu). Alimentų padidinimas pilnamečiui vaikui internetu leidžia sutaupyti, kadangi nereikės vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Užpildę alimentų priteisimo anketą, gausite mūsų atsakymą, kokie konkrečiai procesiniai dokumentai bus reikalingi teismui Jūsų atveju. Pageidaujant, reikalingos pažymos iš valstybinių registrų bus surinktos už Jus. Gavę paruoštus dokumentus, turėsite tik juos pasirašyti. Toliau visi parengti procesiniai dokumentai pateikiami teismui, o galutinis rezultatas – alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui teismo sprendimu. Beje, lengviausias, pigiausias ir greičiausias alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui yra bendru sutarimu, todėl mūsų advokatai visuomet stengiasi, kad bendras sutarimas tarp šalių taptų įmanomas. Norėdami pradėti procesą, užpildykite alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui anketą, ir alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

Kainos ir dokumentai žemiau

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯
 • Nesvarbu, kuriame mieste ar šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės – mes už Jus parengsime reikalingus dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
 • Konsultuosime Jus visame procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas.
 • Mūsų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime visus Jums kilusius klausimus.

Čia galite sužinoti daugiau apie alimentų padidinimą ir alimentų priteisimą nepilnamečiui vaikui.

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Mūsų advokatai pasirūpins, kad būtų pasiektas pilnamečio vaiko alimentų priteisimas

Jeigu pilnamečiui vaikui dar nėra 24 metų, jis mokosi ar studijuoja, bei neturi pakankamai pajamų pragyventi, su tokia padėtimi nedera taikstytis. Tėvai privalo pasirūpinti, kad jų vaikas turėtų reikiamas sąlygas įgyti norimą išsilavinimą ir specialybę. Kreipkitės ir mūsų advokatai pasirūpins, kad būtų pasiektas pilnamečio vaiko alimentų priteisimas. Dabar galimas pilnamečio vaiko alimentų pritesimas internetu, tereikia užpildyti pilnamečio vaiko alimentų priteisimas anketą. Paspaudus nuorodą, būsite nukreipti į anketos pildymo paskyrą. Šioje anketoje pateikus visą reikalingą informaciją, bus pradėti rengti pilnamečio vaiko alimentų priteisimui reikalingi procesiniai dokumentai.

Kada tėvai turi mokėti išlaikymą pilnamečiui vaikui?

Tėvai privalo išlaikyti savo vaikus, sulaukusius pilnametystės, kurie mokosi pagal vidurinio ugdymo programą ar pagal formaliojo profesinio mokymo programą pirmajai kvalifikacijai įgyti arba studijuoja aukštojoje mokykloje pagal nuolatinės studijų formos programą ir yra ne vyresni negu 24 metų ir kuriems būtina materialinė parama, atsižvelgiant į vaikų, sulaukusių pilnametystės, turtinę padėtį, gaunamas pajamas, galimybę patiems gauti pajamų ir kitas svarbias aplinkybes. Tačiau tėvai neprivalo išlaikyti vaikų, sulaukusių pilnametystės, kurie siekia ne pirmojo aukštojo išsilavinimo ar profesinės kvalifikacijos. Jeigu pilnamečio vaiko tėvai ar vienas iš jų nevykdo pareigos materialiai išlaikyti savo vaiką, toks vaikas turi teisę kreiptis į teismą dėl išlaikymo priteisimo.

Nuo ko priklauso alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui?

Sprendžiant klausimą dėl alimentų pilnamečiui vaikui priteisimo, atsižvelgiama į kriterijus, susijusius su paramos pilnamečiui būtinumu bei tėvų galimybėmis ją teikti. Taigi, teismas, prieš priteisdamas alimentus pilnamečiui vaikui, turi įvertinti paramos prašančio asmens poreikius: ar jis turi mokėti ir už studijas, ar parama jam reikalinga tik gyvenimo išlaidoms, kurioms, be įprastų maisto, aprangos, higienos reikmenų įsigijimo ir kitokių būtinųjų išlaidų, priskirtinos ir būsto nuomos bei išlaikymo, vykimo iki studijų vietos išlaidos, mokslo priemonių įsigijimui reikalingos lėšos ir pan. Be to, turi būti įvertinamas pilnamečio turtas, visų rūšių pajamos (darbo užmokestis, pašalpos, pensijos, autorinis atlyginimas, stipendija ir kt.), protingų galimybių jas gauti išnaudojimas.

Teisinių paslaugų kainos

Alimentų priteisimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų padidinimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų sumažinimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui kaina: nuo 100 Eur
Prisiteisti alimentų skolą už pastaruosius metus: 50 Eur
Dėl bendravimo tvarkos su vaiku ar vaiko gyvenamosios vietos nustatymo parengimas: 50 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimas: nuo 100 Eur

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui teismui reikalingi dokumentai

 1. Santuokos/ištuokos liudijimas, jei tėvai susituokę/išsituokę (kopija);
 2. Gimimo liudijimo kopijos;
 3. Asmens dokumento kopija;
 4. Išrašas iš VĮ „Registrų centras“ duomenų bazės apie turimą nekilnojamąjį turtą;
 5. Išrašas iš VĮ „Regitra“ duomenų bazės apie turimas transporto priemones;
 6. Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą (neprivaloma);
 7. Mokymosi įstaigos pažyma;
 8. Pažyma apie pajamas (kopija);
 9. Pažymos iš būrelių ir kitų lankomų užsiėmimų (jei lankote);
 10. Ankstesnis teismo sprendimas;
 11. Kiti papildomi aplinkybes pagrindžiantys dokumentai.

Šis pilnamečio vaiko alimentų priteisimo byloje teismui reikalingų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikės.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.