Alimentų priteisimas

Dabar alimentų priteisimas galimas ir nuotoliniu būdu (internetu). Alimentų padidinimas internetu leidžia sutaupyti, kadangi nereikės vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Užpildę alimentų priteisimo anketą, gausite mūsų atsakymą, kokie konkrečiai procesiniai dokumentai bus reikalingi teismui Jūsų atveju. Pageidaujant, reikalingos pažymos iš valstybinių registrų bus surinktos už Jus. Gavę paruoštus dokumentus, turėsite tik juos pasirašyti. Toliau visi parengti procesiniai dokumentai pateikiami teismui, o galutinis rezultatas – alimentų priteisimas teismo sprendimu. Beje, lengviausias, pigiausias ir greičiausias alimentų priteisimas yra bendru sutarimu, todėl mūsų advokatai visuomet stengiasi, kad bendras sutarimas tarp šalių taptų įmanomas. Norėdami pradėti procesą, užpildykite alimentų priteisimas anketą, ir alimentų priteisimas bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

Kainos ir dokumentai žemiau

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯
 • Nesvarbu, kuriame mieste ar šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės – mes už Jus parengsime reikalingus dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
 • Konsultuosime Jus visame procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas.
 • Mūsų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime visus Jums kilusius klausimus.

Čia galite sužinoti daugiau apie alimentų padidinimą ir alimentų priteisimą pilnamečiui vaikui.

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Alimentų priteisimas nesusituokus

Mes padėsime Jums prisiteisti alimentus, nepriklausomai nuo to, ar esate susituokę, išsiskyrę, ar net nebuvote susituokę. Prireikus, padėsime nustatyti tėvystę. Vaiko tėvas privalo prisidėti prie vaiko išlaikymo, todėl nieko nelaukdami kreipkitės dėl alimentų priteisimo ir mes parengsime visus reikalingus dokumentus bei atliksime kitus būtinus teisinius veiksmus. Mūsų kvalifikuoti ir patyrę šeimos teisės advokatai patars ir padės Jums visais iškilusiais alimentų priteisimo klausimais. Dabar galimas vaiko alimentų pritesimas internetu, tereikia užpildyti alimentų priteisimas anketą.

Kokio dydžio alimentus galima prisiteisti?

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kokio dydžio alimentus galima prisiteisti iš vaiko tėvo. Nors orientaciniu vaiko alimentų dydžiu yra laikoma pusė minimalios mėnesinės algos, tačiau teismas ne kiekvienu atveju priteisia būtent tiek. Alimentai vaikui būna priteisiami atsižvelgiant į vaiko poreikius bei tėvų turtinę padėtį. Atitinkamai teismo priteisiami alimentai gali būti didesni arba mažesni už pusę minimalios mėnesinės algos. Jeigu vaiko tėvas neprisideda prie išlaikymo, tuomet alimentų priteisimas teismo keliu užtikrins visišką vaiko poreikių patenkinimą. Pageidaujant, mes iš anksto galėsime įvertinti, kokio dydžio būtų galimas alimentų priteisimas Jūsų situacijoje.

Alimentų įsiskolinimo priteisimas

Alimentai vaikui yra mokamas nuo ieškinio dėl alimentų priteisimo pareiškimo dienos. Tai reiškia, kad vaiko alimentų priteisimas skaičiuojasi nuo kreipimosi į teismą dienos. O tuo atveju, kai vaiko tėvas visiškai neprisidėjo prie bendro vaiko išlaikymo, Jūs turite teisę reikalauti padengti susidariusį nemokėtų alimentų įsiskolinimą už pastarųjų trijų metų laikotarpį. Jeigu vaiko tėvas epizodiškai prisidėjo prie vaiko išlaikymo, tuomet šia jo prisidėta prie vaiko išlaikymo suma reikalaujamas alimentų įsiskolinimas gali būti sumažintas. Bet kuriuo atveju, esant vaiko išlaikymo įsiskolinimui, alimentų priteisimas bei alimentų įsiskolinimo priteisimas turi būti pareikšti teismui kaip du atskiri reikalavimai.

Laikino išlaikymo priteisimas, kol vyksta bylos nagrinėjimas

Pageidaujant, kol vyksta bylos dėl alimentų priteisimo nagrinėjimas, teismo galima pareikalauti, jog būtų priteistas laikinas išlaikymas. Taigi įstatymai Jums užtikrina teisę gauti laikiną išlaikymą iš karto nuo kreipimosi į teismą dienos iki bus galutinai išnagrinėtas vaiko išlaikymo klausimas ir priimtas teismo sprendimas.

Teisinių paslaugų kainos

Alimentų priteisimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų padidinimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų sumažinimas kaina: nuo 100 Eur
Alimentų priteisimas pilnamečiui vaikui kaina: nuo 100 Eur
Prisiteisti alimentų skolą už pastaruosius metus: 50 Eur
Dėl bendravimo tvarkos su vaiku ar vaiko gyvenamosios vietos nustatymo parengimas: 50 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimas: nuo 100 Eur

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Alimentų priteisimas teismui reikalingi dokumentai

 1. Santuokos/ištuokos liudijimas, jei susituokę/išsituokę (kopija);
 2. Vaiko/ų gimimo liudijimo kopijos;
 3. Išrašas iš VĮ „Registrų centras“ duomenų bazės apie turimą nekilnojamąjį turtą;
 4. Išrašas iš VĮ „Regitra“ duomenų bazės apie turimas transporto priemones;
 5. Jūsų asmens dokumento kopija;
 6. Pažyma apie darbo užmokestį (kopija);
 7. Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą (neprivaloma);
 8. Pažymos iš būrelių ir kitų lankomų užsiėmimų (jei turite);
 9. Kiti papildomi aplinkybes pagrindžiantys dokumentai.

Šis alimentų priteisimo byloje teismui reikalingų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums alimentų priteisimas anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikės.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.