Greitos skyrybos. Kaip greitai ir pigiai išsiskirti?

Ieškote atsakymo, kaip greitai ir pigiai nutraukti santuoką? Apsilankėte reikiamoje vietoje, nes mes Jums galime pasiūlyti patį lengviausią, pigiausią ir, neabejotinai, greičiausią būdą, kaip pasiekti norimą rezultatą. Tam labiausiai tinka skyrybų bendru sutarimu būdas, kada abu sutuoktiniai gali taikiai išspręsti visus su santuokos nutraukimo padariniais susijusius klausimus: turto bei skolinių įsipareigojimų pasidalijimo ir paskirstymo tarpusavyje, vaikų išlaikymo (alimentų) mokėjimo ir kitus klausimus. Tad jeigu sutuoktiniai geba tarpusavyje komunikuoti įvardintais klausimais ir jų sprendimui nereikalingas teismo įsikišimas, tuomet mūsų skyrybų advokatai pasirūpins visais formalumais, kad Jūsų skyrybos taptų iš tiesų lengvos, greitos ir pigios. Tad nieko nelaukdami, pradėkite skyrybų procesą, užpildydami greitos skyrybos anketą, ir greitos skyrybos bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

Dabar su mūsų skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu). Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai.

  • Greitos skyrybos reiškia, kad skyrybų dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas.
  • Nesvarbu, kurioje šalyje ar mieste randatės – mes už Jus parengsime reikalingus skyrybų dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
  • Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant.
  • Paslaugomis neteks nusivilti, nes visus procesinius dokumentus rengs kvalifikuoti skyrybų advokatai.
  • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯

Skyrybų kaina ir skyrybų dokumentai

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Kada galimos greitos skyrybos?

Greitos skyrybos galimos, jeigu sutuoktiniai gali tarpusavyje susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų. Skyrybos bendru sutarimu teisme trunka iki 30 dienų. Norėdami sužinoti daugiau, spauskite skyrybos bendru sutarimu. Tačiau jeigu bendras sutuoktinių sutarimas negalimas, tuomet reikia teikti teismui ieškinį dėl santuokos nutraukimo dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės. Skyrybų procesas dėl sutuoktinio kaltės yra yra ilgesnis, sudėtingesnis ir brangesnis. Čia galite sužinoti daugiau apie skyrybas dėl sutuoktinio kaltės.

Greitos skyrybos reiškia, kad viską padarome už Jus

Pageidaujant, galėsime už Jus surinkti visus teismui skyrybų byloje reikalingus dokumentus. Užsakysime pažymas iš Lietuvos registrų, kad Jums nereikėtų dėl nieko rūpintis. Mūsų tikslas, kad greitos skyrybos atitiktų Jūsų lūkesčius. Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi skyrybų bylose daugiau nei dešimt metų, todėl žinome, kaip geriausiai ir greičiausiai pasiekti norimą rezultatą.

Patikėkite greitų skyrybų formalumus profesionalams

Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Konsultuosime Jus visame skyrybų procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais ir leiskite mūsų skyrybų advokatams pasirūpinti, kad greitos skyrybos virstų realybe dabar.

Nenorite dalyvauti teismo procese? Mes pasirūpinsime, kad greitos skyrybos praeitų be Jūsų dalyvavimo teisme

Greitos skyrybos įmanomos ir be Jūsų dalyvavimo. Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime Jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes Jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas.

Skyrybų kaina

Skyrybos bendru susitarimu kaina: 100-200 Eur
Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu kaina: nuo 70 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina: 100-250 Eur

*Jokių papildomų mokesčių ar sąlygų nėra!
**Į kainą įskaičiuota viskas: dokumentų ruošimas teismui, pažymų rinkimas (esant pageidavimui***), konsultacijos Jūsų skyrybų klausimais.
***Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 Eur).

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Sužinokite, nuo ko priklauso skyrybų kaina.

Greitos skyrybos teismui reikalingi skyrybų dokumentai

Skyrybų procese numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentai; santuokos liudijimas; Registrų centro pažymos; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums greitos skyrybos anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

Mes savo ruožtu už Jus parengsime santuokos nutraukimo bendru sutarimu prašymą, santuokos nutraukimo padarinių sutartį bei kitus procesinius dokumentus.

Pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami su skyrybų bendru sutarimu procesiniais dokumentais, mes galime surinkti už Jus. Todėl Jūsų greitos skyrybos gali būti dar lengvesnės ir greitesnės pasinaudojus mūsų papildoma pažymų surinkimo paslauga.

Sužinokite daugiau, kokie skyrybų dokumentai teikiami teismui.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.