Skyrybos bendru sutarimu

Skyrybos bendru sutarimu yra vienas paprasčiausių, greičiausių ir pigiausių būdų nutraukti santuoką. Per kelias dienas paruošus teismui skirtą prašymą dėl skyrybų bendru sutarimu, santuokos nutraukimo teisinių padarinių sutartį ir kt., parengti skyrybų dokumentai pateikiami teismui. Paprastai skyrybos bendru sutarimu netrunka nei mėnesio. Tad nieko nelaukdami, pradėkite skyrybų procesą, užpildydami skyrybos bendru sutarimu anketą, ir greitos skyrybos bus tik žingsnį nuo Jūsų.

Dabar su mūsų skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu). Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai.

  • Nesvarbu, kurioje šalyje ar mieste randatės – mes už Jus parengsime skyryboms bendru sutarimu reikalingus dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
  • Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant.
  • Paslaugomis neteks nusivilti, nes visus procesinius dokumentus rengs kvalifikuoti skyrybų advokatai.
  • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯

Skyrybų kaina ir skyrybų dokumentai

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Kada galimos skyrybos bendru sutarimu?

Skyrybos bendru sutarimu galimos, kai abu sutuoktiniai gali taikiai išspręsti visus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus. Todėl jeigu sutuoktiniai gali tarpusavyje komunikuoti, tuomet mes pasirūpinsime visais formalumais, kad Jūsų skyrybos bendru sutarimu taptų iš tiesų greitos, lengvos ir pigios. Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomomis.

Kuo skiriasi skyrybos bendru sutarimu ir skyrybos dėl sutuoktinio kaltės?

Kaip minėta, skyrybos bendru sutarimu galimos, jei galite sutarti, kaip dalinsitės turtą ir kreditus, su kuo liks gyventi nepilnamečiai vaikai, ir kokio dydžio išlaikymas jiems bus mokamas, kt. Jei nepavyksta susitarti dėl bent vieno iš šių dalykų, santuoką nutraukti galite tik dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės. Tokiu atveju mes padėsime parengti ieškinį teismui, kuriame išdėstysite savo skyrybų reikalavimus, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes, išspręs klausimus dėl turto, kreditų, vaikų, kt. Sužinokite daugiau apie skyrybas dėl sutuoktinio kaltės.

Ar sutuoktiniai visuomet sutinka skirtis bendru sutarimu?

Dauguma sutuoktinių, kurie yra mūsų klientai, nutraukia santuoką būtent bendru sutarimu. Visuomet paaiškiname, kad tik skyrybos bendru sutarimu leidžia daugiausiai sutaupyti. Skyrybų bendru sutarimu reikalavimui netaikomas teismo žyminis mokestis. Be to, nutraukiant santuoką bendru sutarimu, mes savo klientams galime užtikrinti, kad jų santuoka bus nutraukta labai greitai (teismo sprendimas priimamas per 30 dienų nuo dokumentų teismui pateikimo). Sužinokite daugiau, paspaudę greitos skyrybos.

Skyrybos bendru sutarimu teismui reikalingi skyrybų dokumentai

Skyrybose bendru sutarimu numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentai; santuokos liudijimas; Registrų centro pažymos; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo bendru sutarimu byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybos bendru sutarimu anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

Mes savo ruožtu už Jus parengsime santuokos nutraukimo bendru sutarimu prašymą, santuokos nutraukimo padarinių sutartį bei kitus procesinius dokumentus.

Pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami su skyrybų bendru sutarimu procesiniais dokumentais, mes galime surinkti už Jus. Todėl Jūsų greitos skyrybos gali būti dar lengvesnės ir greitesnės pasinaudojus mūsų papildoma pažymų surinkimo paslauga.

Sužinokite daugiau, kokie skyrybų dokumentai teikiami teismui.

Skyrybų kaina

Skyrybos bendru susitarimu kaina: 100-200 Eur
Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu kaina: nuo 70 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina: 100-250 Eur

*Jokių papildomų mokesčių ar sąlygų nėra!
**Į kainą įskaičiuota viskas: dokumentų ruošimas teismui, pažymų rinkimas (esant pageidavimui***), konsultacijos Jūsų skyrybų klausimais.
***Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 Eur).

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Sužinokite, nuo ko priklauso skyrybų kaina.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.