Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės

Mūsų skyrybų advokatai gali suteikti Jums profesionalią pagalbą skiriantis dėl sutuoktinio kaltės. Pradžioje mes visuomet stengiamės ieškoti išeities, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomomis. Įsitikinus, jog skyrybos bendru sutarimu yra negalimos, imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti Jūsų interesai skyrybų dėl sutuoktinio kaltės byloje. Pradėkite skyrybų procesą, užpildydami skyrybos dėl sutuoktinio kaltės anketą, ir skyrybos bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

  • Nesvarbu, kuriame mieste ar šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės – mes už Jus parengsime reikalingus skyrybų dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
  • Prireikus, mūsų skyrybų advokatai visuomet galės Jus profesionaliai atstovauti teismo posėdžiuose.
  • Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime visus Jums kilusius klausimus.
  • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯

Skyrybų kaina ir skyrybų dokumentai

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės procesas

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės yra ilgesnės, sudėtingesnės ir brangesnės, kadangi kita šalis paprastai prieštarauja ir neigia savo kaltę dėl santuokos nutraukimo. Sutuoktinis pripažįstamas kaltu dėl santuokos iširimo, jeigu jis iš esmės pažeidė savo kaip sutuoktinio pareigas ir dėl to bendras sutuoktinių gyvenimas tapo negalimas. Abiem šalims neigiant savo kaltę, teismas, įvertinęs bylos aplinkybes, gali pripažinti, jog santuoka iširo dėl abiejų sutuoktinių kaltės.

Apie mūsų paslaugas, kad įvyktų skyrybos dėl sutuoktinio kaltės

Skyrybų procese teikiame teisines paslaugas ir konsultuojame klientus visais rūpimais su skyrybomis susijusiais klausimais nuo kreipimosi į mus pradžios iki ištuoką patvirtinančio liudijimo (išrašo) gavimo. Skyrybų dėl sutuoktinio kaltės bylose mes turime ilgametę patirtį ruošiant ieškinius, atsiliepimus, rašytinius paaiškinimus ir kitus teismui skirtus procesinius dokumentus. Prireikus, mūsų skyrybų advokatai visuomet galės Jus profesionaliai atstovauti teismo posėdžiuose.

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės teismui reikalingi skyrybų dokumentai

Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės inicijuojamos teismui pateikiant reikalingus skyrybų dokumentus. Čia numatomas preliminarus teismui teikiamų procesinių dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentai; santuokos liudijimas; Registrų centro pažymos; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); sutuoktinio kaltę bei kitas aplinkybes pagrindžiantys dokumentai. Šis santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybos dėl sutuoktinio kaltės anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

Pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami su skyrybų bendru sutarimu procesiniais dokumentais, mes galime surinkti už Jus. Todėl Jūsų greitos skyrybos gali būti dar lengvesnės ir greitesnės pasinaudojus mūsų papildoma pažymų surinkimo paslauga.

Sužinokite daugiau, kokie skyrybų dokumentai teikiami teismui.

Skyrybų kaina

Skyrybos bendru susitarimu kaina: 100-200 Eur
Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu kaina: nuo 70 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina: 100-250 Eur

*Jokių papildomų mokesčių ar sąlygų nėra!
**Į kainą įskaičiuota viskas: dokumentų ruošimas teismui, pažymų rinkimas (esant pageidavimui***), konsultacijos Jūsų skyrybų klausimais.
***Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 Eur).

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Sužinokite, nuo ko priklauso skyrybų kaina.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.