Skyrybos gyvenant užsienyje

Norite išsiskirti, tačiau gyvenate užsienyje? Nesvarbu, kurioje šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės, Mes Jums padėsime gretai nutraukti santuoką ir tam Jums nereikės grįžti į Lietuvą. Mes visais formalumais pasirūpinsime už Jus – surinksime visas reikalingas pažymas, parengsime skyrybų dokumentus ir pateiksime viską teismus. Pasirūpinsime, kad Jums nereikėtų dalyvauti teismo posėdyje. Padėsime Jums greitai ir lengvai pasiekti norimą rezultatą – gauti ištuoką patvirtinantį liudijimą (išrašą). Tad nieko nelaukdami, pradėkite skyrybų procesą, užpildydami skyrybos gyvenant užsienyje anketą, ir greitos skyrybos bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

Dabar su mūsų skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu). Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai.

  • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯
  • Skyrybų dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas.
  • Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime visus Jums kilusius klausimus.

Skyrybų kaina ir skyrybų dokumentai

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Skyrybos gyvenant užsienyje internetu

Mūsų tikslas yra sudaryti visas sąlygas į sklandų skyrybų procesą visiems klientams, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Todėl mūsų siūlomų skyrybų internetu privalumais gali pasinaudoti ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantieji, tačiau ir į užsienio šalis išvykę asmenys. Mes atliekame visas santuokos nutraukimo procedūras iki pat ištuokos dokumentų įteikimo į rankas.

Apie mūsų paslaugas, kad įvyktų skyrybos gyvenant užsienyje

Skyrybų procese teikiame teisines paslaugas ir konsultuojame klientus visais rūpimais su skyrybomis susijusiais klausimais nuo kreipimosi į mus pradžios iki ištuoką patvirtinančio liudijimo (išrašo) gavimo. Todėl jeigu gyvenate ne Lietuvoje, o kitoje užsienio šalyje ir ieškote skyrybų advokatų, kurie padėtų Jums greitai ir profesionaliai nutraukti santuoką, Jūs apsilankėte teisingoje vietoje. Su mūsų skyrybų advokatais galimos skyrybos gyvenant Anglijoje (skyrybos UK), skyrybos gyvenant Airijoje, skyrybos gyvenant Vokietijoje, skyrybos gyvenant Norvegijoje, kt.

Kada skyrybos gyvenant užsienyje gali būti greitos skyrybos?

Skyrybos gyvenant užsienyje gali būti greitos skyrybos, jeigu sutuoktiniai gali tarpusavyje susitarti dėl visų santuokos nutraukimo klausimų. Norėdami sužinoti daugiau, spauskite greitos skyrybos arba skyrybos bendru sutarimu.

Tačiau jeigu bendras sutuoktinių sutarimas negalimas, tokiu atveju mes padėsime parengti ieškinį teismui, kuriame išdėstysite savo skyrybų reikalavimus, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes išspręs santuokos nutraukimo padarinių klausimus. Čia galite sužinoti daugiau apie skyrybas dėl sutuoktinio kaltės.

Skyrybos gyvenant užsienyje teismui reikalingi skyrybų dokumentai

Skyrybų procese numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentai; santuokos liudijimas; Registrų centro pažymos; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybos gyvenant užsienyje anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

Mes savo ruožtu už Jus parengsime santuokos nutraukimo bendru sutarimu prašymą, santuokos nutraukimo padarinių sutartį bei kitus procesinius dokumentus.

Pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami su skyrybų bendru sutarimu procesiniais dokumentais, mes galime surinkti už Jus. Todėl Jūsų greitos skyrybos gali būti dar lengvesnės ir greitesnės pasinaudojus mūsų papildoma pažymų surinkimo paslauga.

Sužinokite daugiau, kokie skyrybų dokumentai teikiami teismui.

Skyrybų kaina

Skyrybos bendru susitarimu kaina: 100-200 Eur
Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu kaina: nuo 70 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina: 100-250 Eur

*Jokių papildomų mokesčių ar sąlygų nėra!
**Į kainą įskaičiuota viskas: dokumentų ruošimas teismui, pažymų rinkimas (esant pageidavimui***), konsultacijos Jūsų skyrybų klausimais.
***Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 Eur).

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Sužinokite, nuo ko priklauso skyrybų kaina.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.