Skyrybos internetu. Kodėl verta rinktis?

Skyrybos internetu – tai greitas, patogus ir lengvas būdas nutraukti santuoką. Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Užpildę skyrybos internetu anketą, gausite mūsų atsakymą su teismui reikalingų dokumentų sąrašu. Pageidaujant, mes galėsime viską surinkti už Jus. Per kelias dienas paruoštus teismui procesinius dokumentus atsiųsime susipažinti, tad Jums tereikės šiuos dokumentus pasirašyti. Toliau dokumentai pateikiami teismui, o galutinis rezultatas – teismo sprendimas dėl ištuokos. Tad nieko nelaukdami, pradėkite skyrybų procesą, užpildydami skyrybos internetu anketą, ir greitos skyrybos bus tik per žingsnį nuo Jūsų.

  • Nesvarbu, kurioje šalyje ar mieste randatės – mes už Jus parengsime reikalingus skyrybų dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
  • Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant.
  • Skyrybos internetu šiandien yra viena populiariausių formų pasiekti norimą rezultatą. Šia paslauga neteks nusivilti, nes visus procesinius dokumentus rengs kvalifikuoti skyrybų advokatai.
  • Skyrybos internetu = GREITOS, PIGIOS, LENGVOS SKYRYBOS.
  • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯

Skyrybų kaina ir skyrybų dokumentai

Čia galite sužinoti daugiau apie skyrybas bendru sutarimu arba skyrybas dėl sutuoktinio kaltės.

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

Nenorite dalyvauti teismo procese? Mes pasirūpinsime, kad skyrybos praeitų be Jūsų dalyvavimo teisme

Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes galėsime Jus atstovauti teisme arba pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant. Teismui priėmus sprendimą dėl santuokos nutraukimo mes Jums išsiųsime sprendimo nuorašą ir visas skyrybų procesas bus užbaigtas. Skyrybos internetu tai paprastas būdas išsiskirti nuotoliniu būdu.

Patikėkite visus skyrybų formalumus mums

Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Konsultuosime Jus visame skyrybų procese. Prireikus, suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko nerimauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais ir leiskite mūsų skyrybų advokatams pasirūpinti, kad greitos skyrybos virstų realybe dabar.

Pradėkite skyrybų procesą jau dabar – skyrybos internetu anketa

Nemaža dalis į mus besikreipiančių klientų nustemba sužinoję, kokia greita, paprasta ir efektyvi yra skyrybų internetu procedūra. O kilus kokiems nors klausimams, mūsų skyrybų advokatai visuomet yra pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Jums tereikia užpildyti skyrybos internetu anketą ir mes paruošime visus Jums reikalingus skyrybų dokumentus. Pasinaudokite šia galimybe ir įsitikinkite skyrybų internetu privalumais patys.

Kilus klausimams, mūsų skyrybų advokatai visuomet pasiruošę Jus pakonsultuoti

Kadangi skyrybos internetu vyksta nuotoliniu būdu, pasirūpinsime, kad gautumėte visus skyrybų dokumentus neišėję iš namų. Nesvarbu, kur Jūs šiuo metu randatės (Vokietijoje, Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje ar kitur), skyrybos internetu yra paprastas ir efektyvus būdas išsiskirti ne tik bet kuriame Lietuvos mieste gyvenantiems, tačiau ir užsienyje esantiems (gyvenantiems) asmenims.

Skyrybų kaina

Skyrybos bendru susitarimu kaina: 100-200 Eur
Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu kaina: nuo 70 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina: 100-250 Eur

*Jokių papildomų mokesčių ar sąlygų nėra!
**Į kainą įskaičiuota viskas: dokumentų ruošimas teismui, pažymų rinkimas (esant pageidavimui***), konsultacijos Jūsų skyrybų klausimais.
***Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 Eur).

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Sužinokite, nuo ko priklauso skyrybų kaina.

Skyrybos internetu teismui reikalingi skyrybų dokumentai

Skiriantis numatomas preliminarus teismui reikalingų dokumentų sąrašas. Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentai; santuokos liudijimas; Registrų centro pažymos; vaiko gimimo liudijimas (jei turite); kt. Šis santuokos nutraukimo byloje aktualus prie teismui siunčiamų procesinių dokumentų pridedamų priedų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali šiek tiek skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybos internetu anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją, pranešime, ar dar kokių nors dokumentų papildomai reikia.

Mes savo ruožtu už Jus parengsime santuokos nutraukimo bendru sutarimu prašymą, santuokos nutraukimo padarinių sutartį bei kitus procesinius dokumentus.

Pageidaujant, visus reikalingus priedus (pažymas), kurie turi būti teismui teikiami santuokos nutraukimo byloje, mes galime surinkti už Jus. Todėl Jūsų greitos skyrybos gali būti dar lengvesnės ir greitesnės pasinaudojus mūsų papildoma pažymų surinkimo paslauga.

Sužinokite daugiau, kokie skyrybų dokumentai teikiami teismui.

Turėdami kokių nors klausimų, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.