Skyrybų advokatai » Skyrybos – nuo ko pradėti?

Skyrybos

Skyrybos internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų! Nemokama konsultacija (8-616) 37970

Skyrybos SVARBU! Lietuvos įstatymai neleidžia paprastiems įmonių teisininkams atlikti daugelio skyrybose reikalingų procesinių veiksmų, įskaitant dokumentų kopijų tvirtinimą, reikalingų duomenų surinkimą, dokumentų teismui pateikimą (gavimą), teismo bylos vedimą, atstovavimą teisme ir t.t. Be to, paprasti teisininkai nėra pakankamai kvalifikuoti, kad profesionaliai be trūkumų paruoštų skyrybų procesinius dokumentus. Todėl visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios). Vien už tarpininkavimą išleidžiama daugiau nei 100 eurų. Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų!

SKYRYBOS INTERNETU – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą!

Skyrybos – nuo ko pradėti? Dažniausia daromos klaidos!

Priėmus sprendimą nutraukti santuoką, kiekvienam iš sutuoktinių svarbiausia suprasti, kokios bus santuokos nutraukimo pasekmės: pavyzdžiui, į kokį turtą kiekvienas iš sutuoktinių turi teisę pretenduoti, kaip dalinamas bendras sutuoktinių turtas, kokiam vaikų išlaikymui teismai pritaria ir panašiai. Net jeigu sutuoktiniai nusprendžia išsiskirti taikiai arba bendru sutarimu, tačiau pateiktuose skyrybų dokumentuose aptartas turto padalinimas ar kitos aplinkybės teismui atrodo netinkamos, skyrybų procesas gali užsitęsti, sukelti daug neigiamų emocijų, pareikalauti papildomų išlaidų. Viena dažniausių besiskiriančių asmenų daromų klaidų yra santuokos nutraukimo formalumų patikėjimas paprastiems skyrybų paslaugas siūlantiems teisininkams arba įmonėms, kurie neturi reikalingos teisinės kvalifikacijos bei būtinų procesinių įgaliojimų, kad profesionaliai paruoštų skyrybų dokumentus ir pasirūpintų visu santuokos nutraukimo procesu iki pat teismo sprendimo. Šie teisininkai ir įmonės visuomet kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios), tapdami tarpininkais tarp advokatų ir klientų. Toks tarpininkavimas yra visiškai nereikalingas ir realiai klientui kainuoja daugiau laiko ir pinigų. Todėl patariame santuokos nutraukimo formalumus patikėti tiesiai skyrybų advokatams, o ne tarpininkams, nes tik tokiu būdu Jūsų skyrybos bus iš tiesų greitos ir pigios!

Skyrybos pagal Jūsų lūkesčius – paspaudę sužinokite daugiau apie dominančią paslaugą!

Skyrybos internetu

Skyrybos bendru sutuoktinių sutarimu

Skyrybos gyvenant užsienyje

Skyrybos dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės

Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu

Skyrybos ir turto dalybos

Skyrybos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose

Skyrybų advokatai teisines paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Be, to teisinę pagalbą teikiame tiek nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad Jums nereikėtų atvykti į advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Be to, jeigu nenorite vykti į kitą miestą ir stovėti eilėje prie teismo raštinės durų, o skyrybų dėl kaltės atveju dar ir sutaupyti 25 procentų žyminio mokesčio, rekomenduojame skyrybų procesą teisme taip pat inicijuoti internetu, kadangi šią galimybę šalims numato Lietuvos įstatymai.

Skyrybos internetu – kodėl verta rinktis skyrybas internetu?

Skyrybos internetu itin dažnai yra pasirenkamos dėl to, kad kainuoja mažiau, nes nereikia susitikinėti, gaišti laiko, o paprastai einama tiesiai prie reikalo, dėl ko išvengiama papildomų išlaidų. Skyrybų internetu atveju dokumentų tvarkymas nuotoliniu būdu reiškia, kad galite būti bet kurioje pasaulio vietoje, o vien dėl pasirašymo Jums tikrai nereikės sugrįžti. Be to, esant poreikiui, skyrybų advokatai Jums priimtinu būdu informuos apie visą skyrybų proceso eigą bei paaiškins visas esmines detales, kurias Jums bus pravartu žinoti, todėl Jums nekils jokių neaiškumų.

Skyrybos gyvenantiems užsienyje nuotoliniu būdu

Šiandien bendravimas nuotoliniu būdu su advokatais tapo neišvengiamas, kadangi Lietuvos piliečiai be didesnių apribojimų keliauja, dirba ir apsigyvena kitose šalyse. Sutuoktiniams, nutarusiems išsiskirti, tenka ne vieną kartą apsilankyti advokatų kontoroje, kad suderinti tarpusavyje turto padalijimo, skolinių įsipareigojimų paskirstymo, vaikų išlaikymo dydžio ir formos bei kitus su santuokos nutraukimu susijusius aktualius klausimus. Tačiau gyvenant skirtingose valstybėse tokia praktika sunkiai įmanoma. Mūsų tikslas yra keisti šią situaciją ir sudaryti visas sąlygas į sklandų skyrybų procesą, nepaisant to, kur randasi klientas. Todėl siūlomų skyrybų internetu privalumais gali pasinaudoti ne tik Lietuvoje gyvenantieji, tačiau ir į užsienio šalis išvykusieji asmenys. Mes atliekame visas santuokos nutraukimo procedūras iki pat ištuokos dokumentų įteikimo į rankas.

Skyrybos – dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl skiriantis reikalinga skyrybų advokatų pagalba?

Paprastai sutuoktiniams išsiskirti patiems būna sudėtinga, kadangi reikia sutvarkyti daugybę dokumentų, nuspręsti, kaip pasidalinti bendrą turtą, ypač jeigu jis buvo pirktas pasinaudojus banko paskola. Situaciją dar labiau apsunkina būtinybė nuspręsti, pas kurį iš sutuoktinių gyvens vaikai, jei pora jų turėjo, kaip dalinti vaikų išlaikymui skirtas išlaidas. Skyrybų advokatai gali per kelias dienas paruošti teismui reikalingus skyrybų dokumentus. Pageidaujant, už Jus surinksime visas pažymas iš valstybinių institucijų. Patys pateiksime procesinius dokumentus teismui, todėl Jums nereikės niekur eiti ir gaišti laiko. Be to, suteiksime naudingų patarimų, kurie padės išvengti įvairių nemalonumų skyrybų proceso metu.

Kaip pasirinkti skyrybų būdą?

Lietuvos įstatymai numato tris galimus santuokos nutraukimo būdus: 1) skyrybos bendru sutuoktinių sutarimu, 2) skyrybos dėl vieno arba abiejų sutuoktinio kaltės, 3) skyrybos vieno sutuoktinio prašymu. Jeigu neapsisprendžiate, kokį skyrybų būdą pasirinkti, ar per daug painu ir sunku susigaudyti tarp įstatyme numatytų būtinų sąlygų, mes galime Jums padėti. Jums tereikia su mumis susisiekti. Norint skirtis bendru sutuoktinių sutarimu, dėl sutuoktinių kaltės ar vieno sutuoktinio prašymu, Jums tereikia užpildyti skyrybų anketą.

Kuo skiriasi skyrybos bendru sutarimu ir skyrybos dėl sutuoktinio kaltės?

Bendru sutarimu skirtis galite, jei sutariate dėl santuokos nutraukimo fakto, to, kaip dalinsitės turtą ir kreditus, su kuo liks gyventi nepilnamečiai vaikai, ir kokio dydžio išlaikymas jiems bus mokamas. Jei nepavyksta susitarti dėl bent vieno iš nurodytų dalykų, santuoką nutraukti galite dėl kito sutuoktinio kaltės. Tokiu atveju mes padėsime parengti ieškinį teismui, kuriame išdėstysite savo reikalavimus, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes, išspręs visus būtinus santuokos nutraukimo padarinių klausimus.

Ar sutuoktiniai visuomet sutinka nutraukti santuoką bendru sutarimu?

Dauguma sutuoktinių, kurie yra mūsų klientai, nutraukia santuoką bendru sutarimu. Visuomet paaiškiname, kad tik bendru sutarimu nutraukiant santuoką galima daugiausiai sutaupyti. Skiriantis bendru sutarimu skyrybų reikalavimui netaikomas teismo žyminis mokestis. Be to, skiriantis bendru sutarimu, savo klientams užtikriname, kad santuoka bus nutraukta labai greitai.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.