Skyrybos

Mūsų skyrybų advokatai padės Jums nutraukti santuoką bendru sutarimu, dėl vieno arba abiejų sutuoktinių kaltės, vieno sutuoktinio prašymu (tarp paslaugų pasirinkite Jus dominantį skyrybų būdą ir sužinokite daugiau). Mes padėsime Jums visais skyrybų klausimais (įskaitant dėl turto, skolinių įsipareigojimų, alimentų, kt.), konsultuosime visame skyrybų procese, surinksime reikalingas pažymas, parengsime procesinius dokumentus, o prireikus – atstovausime teisme.

Norėdami sužinoti daugiau apie mūsų skyrybų advokatų teikiamas teisines paslaugas, skyrybų procesą, trukmę, kainą, reikalingus dokumentus, turto ir įsipareigojimų dalybas, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais arba žiūrėkite atsakymus tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dabar su mūsų skyrybų advokatų pagalba galite išsiskirti ir nuotoliniu būdu (internetu). Skyrybos internetu leidžia sutaupyti, kadangi nebereikia vykti į mūsų advokatų kontorą privačiai mokamai konsultacijai. Užpildę skyrybų anketą, gausite mūsų atsakymą, kokie konkrečiai skyrybų dokumentai bus reikalingi teismui Jūsų atveju. Pageidaujant, reikalingi skyrybų dokumentai iš valstybinių registrų bus surinkti už Jus. Gavę paruoštus skyrybų dokumentus, turėsite tik juos pasirašyti. Toliau skyrybų dokumentai pateikiami teismui, o galutinis rezultatas – teismo sprendimas dėl ištuokos. Todėl skyrybos internetu = pigios, lengvos, o svarbiausia greitos skyrybos. Beje, pačios greičiausios, pigiausios ir lengviausios skyrybos yra skyrybos bendru sutarimu, todėl mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomomis.

Tačiau jeigu bendras sutuoktinių sutarimas negalimas, tokiu atveju mes padėsime parengti ieškinį teismui, kuriame išdėstysite savo skyrybų reikalavimus, o teismas, įvertinęs visas bylos aplinkybes, išspręs santuokos nutraukimo padarinių klausimus. Čia galite sužinoti daugiau apie skyrybas dėl sutuoktinio kaltės.

Skyrybų kaina ir skyrybų dokumentai

SPAUSKITE IR PRADĖKITE PROCESĄ

 • Kodėl mus verta rinktis?
 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti – Mūsų klientų atsiliepimai ✯✯✯✯✯
 • Nesvarbu, kuriame mieste ar šalyje (Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, t.t.) randatės – mes už Jus parengsime reikalingus skyrybų dokumentus, surinksime visas pažymas ir pateiksime viską teismui.
 • Greitos skyrybos: skyrybų dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas.
 • Jums negalint ar nenorint dalyvauti teismo procese, mes pasirūpinsime, kad teismas vyktų Jums nedalyvaujant.
 • Mūsų skyrybų advokatai specializuojasi šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime visus Jums kilusius klausimus.

Skyrybų kaina

Skyrybos bendru susitarimu kaina: 100-200 Eur
Skyrybos dėl abiejų sutuoktinių kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos dėl vieno sutuoktinio kaltės kaina: 100-250 Eur
Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu kaina: nuo 70 Eur
Atsiliepimo į ieškinį parengimo kaina: 100-250 Eur

*Jokių papildomų mokesčių ar sąlygų nėra!
**Į kainą įskaičiuota viskas: dokumentų ruošimas teismui, pažymų rinkimas (esant pageidavimui***), konsultacijos Jūsų skyrybų klausimais.
***Pageidaujant Jums reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (80 Eur).

Atkreipiame dėmesį, kad ginčo atveju tik advokatams teikiant teisines paslaugas, galite prisiteisti visas savo patirtas išlaidas. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotą teisinę pagalbą.

Sužinokite, nuo ko priklauso skyrybų kaina.

Skyrybų dokumentai

 1. Santuokos liudijimas (originalas);
 2. Patvirtintos paso kopijos;
 3. Patvirtintos vaikų gimimo liudijimų kopijos (jei turite);
 4. Patvirtinta pažyma apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamąją vietą (nebūtina);
 5. Patvirtintos pažymos apie transporto priemones iš VĮ Regitros;
 6. Patvirtinta pažyma apie santuokoje įgytą nekilnojamąjį turtą iš VĮ Registrų centro;
 7. Jei turima, dokumentai įrodantys sutuoktinio kaltę, ar kitas aplinkybes (skiriantis dėl sutuoktinio kaltės) – medicininės pažymos ir pan.;
 8. Kiti aplinkybes pagrindžiantys dokumentai.

Šis teismui reikalingų skyrybų dokumentų sąrašas kiekvienu individualiu atveju gali skirtis. Tačiau kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, ar dar reikės kokių nors papildomų skyrybų dokumentų.

Sužinokite daugiau, kokie skyrybų dokumentai teikiami teismui.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.