Skyrybų advokatai » Skyrybų dokumentai

Skyrybų dokumentai

Skyrybų dokumentai internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų! Nemokama konsultacija (8-616) 37970

Skyrybų dokumentai SVARBU! Lietuvos įstatymai neleidžia paprastiems įmonių teisininkams atlikti daugelio skyrybose reikalingų procesinių veiksmų, įskaitant dokumentų kopijų tvirtinimą, reikalingų duomenų surinkimą, dokumentų teismui pateikimą (gavimą), teismo bylos vedimą, atstovavimą teisme ir t.t. Be to, paprasti teisininkai nėra pakankamai kvalifikuoti, kad profesionaliai be trūkumų paruoštų skyrybų procesinius dokumentus. Todėl visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios). Vien už tarpininkavimą išleidžiama daugiau nei 100 eurų. Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigios ir greitos skyrybos internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų!

SKYRYBŲ DOKUMENTAI – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą!

Skyrybų dokumentai – mes informuosime Jus apie teismui reikalingus dokumentus!

Skyrybų dokumentai. Kreipiantis į teismą dėl skyrybų būtina pateikti tam tikrą skyrybų dokumentų sąrašą. Šį skyrybų dokumentų sąrašą gali sudaryti skirtingi dokumentai, priklausomai nuo Jūsų individualios skyrybų situacijos ir pasirinkto skyrybų būdo, tačiau bet kuriuo atveju tam tikri skyrybų dokumentai visais atvejais yra būtini (t. y. nesvarbu, ar vyksta skyrybos bendru sutarimu, ar skyrybos dėl sutuoktinių kaltės). Kai užpildysite ir atsiųsite mums skyrybų anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją pranešime, kokių konkrečiai dokumentų reikės Jūsų skyrybų procese.

Skyrybų dokumentai – kokių priedų reikia teismui santuokos nutraukimo byloje?

Tam, kad teismas galėtų nešališkai išspręsti turto padalijimo, vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo dydžio bei formos ir kitus aktualius klausimus, skyrybų byloje privaloma pateikti nagrinėjamas aplinkybes pagrindžiančius dokumentus. Jei abu sutuoktiniai sutinka skirtis ir sutaria tiek dėl turto, tiek dėl vaikų situacijos po skyrybų, pateikiamų teismui dokumentų skaičius bus mažesnis nei skiriantis netaikiai. Skiriantis bendru sutarimu, rekomenduojame turėti: santuokos liudijimo originalą, jeigu turite nepilnamečių vaikų, jų gimimo liudijimo originalus, sutuoktinių skolų ar nuomos sutartis. Be to, svarbu susitarti, kokiu principu planuojama padalinti santuokoje įgytą nekilnojamąjį turtą, transporto priemones, parinkti gyvenamąją vietą vaikams, mokamų alimentų dydį. Siekiant išsiskirti dėl kaltės svarbu pasirūpinti šiais dokumentais: santuokos liudijimo originalu, asmens dokumentų, vaikų gimimo liudijimų, kreditorinių įsipareigojimų sutarčių, vykdomųjų antstolių raštų kopijomis, iš darbovietės gautų pusės metų pajamų pažyma, įrodymais apie išlaidas vaikams ir kt. Dėl tikslaus skyrybų dokumentų sąrašo galite su mumis susisiekti.

Skyrybų dokumentai ir pažymos – kaip užsisakyti reikalingus registrų duomenis?

Su skyrybų dokumentais teismui kartu reikia pateikti pažymas iš valstybinių registrų, patvirtinančias sutuoktinių turtinės padėties ir kitas bylos nagrinėjimui aktualias aplinkybes. Mes galime ne tik parengti reikalingus procesinius skyrybų dokumentus, bet kartu, pageidaujant, surinkti visas reikalingas pažymas iš Lietuvos registrų už Jus.

Skyrybų dokumentai parengiami per 1-3 dienas!

Stengiamės, kad klientas jau kitą dieną turėtų parengtus teismui skyrybų dokumentus.

Skyrybų dokumentai teismui gali būti pateikti dviem būdais

Sukomplektuotą skyrybų dokumentų paketą reikia pateikti teismui. Bylas dėl santuokos nutraukimo pirma instancija nagrinėja apylinkės teismai. Jeigu santuoką nusprendėte nutraukti bendru sutuoktinių sutarimu, vienam iš sutuoktinių prašant arba dėl abiejų sutuoktinių kaltės, tai skyrybų dokumentai paduotini vieno iš sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismui. Jeigu santuoką nutraukiate dėl vieno iš sutuoktinių kaltės, tuomet dokumentus turite pateikti tam apylinkės teismui, kurio veiklos teritorijoje gyvena, Jūsų vertinimu, kaltas dėl santuokos iširimo sutuoktinis. Be to, jeigu nenorite vykti į kitą miestą ar stovėti eilėje prie teismo raštinės durų, o skyrybų dėl kaltės atveju dar ir sutaupyti 25 procentus žyminio mokesčio, rekomenduojame skyrybų procesą teisme inicijuoti internetu. Patikėkite visus skyrybų dokumentų tvarkymo bei pateikimo formalumus skyrybų advokatams ir sutaupykite laiko bei pinigų.

Skyrybų dokumentai skiriantis bendru sutarimu – skyrybų prašymas bendru sutarimu

Kuomet vyksta skyrybos bendru sutarimu, teismui turi būti pateiktas skyrybų prašymas bendru sutarimu. Skyrybų prašymas bendru sutarimu teismui gali būti teikiamas tik tuomet, jeigu sutuoktiniai tarpusavyje būna apsprendę ir suderinę visus su santuokos nutraukimo padariniais susijusius klausimus (dėl turto, vaikų, kt.). Skyrybų prašymas bendru sutarimu teismui būna teikiamas kartu su kitais priedais, tarp kurių svarbiausias yra sutuoktinių susitarimas dėl santuokos nutraukimo padarinių. Skyrybų advokatai kokybiškai ir profesionaliai parengs visus Jums reikalingus skyrybų dokumentus. Skyrybų prašymą bendru sutarimu bei santuokos nutraukimo padarinių sutartį parengsime vos per kelias dienas. Skyrybų dokumentus galime parengti nuotoliniu būdu, todėl galėsite gauti skyrybų dokumentus neišėję iš namų, kas leis sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

Skyrybų dokumentai skiriantis dėl sutuoktinio kaltės – skyrybų ieškinys dėl sutuoktinio kaltės

Kai sutuoktiniai tarpusavyje nesusitaria dėl visų skyrybų byloje aktualių klausimų, tuomet skyrybų prašymas bendru sutarimu yra negalimas ir vietoje skyrybų bendru sutarimu lieka ginčo teisena. Tai reiškia, kad teismui vietoje skyrybų prašymo bendru sutarimu turi būti pateiktas skyrybų ieškinys dėl sutuoktinio kaltės. Skyrybų ieškinys dėl sutuoktinio kaltės – tai procesinis dokumentas, kuriame būna iškelti reikalavimui dėl tarp sutuoktinių neišspręstų aktualių klausimų. Gavęs skyrybų ieškinį dėl sutuoktinio kaltės, teismas įvertinęs bylos aplinkybes bei atsikirtimus (jeigu tokie būna pateikti iš su skyrybų ieškinio reikalavimais nesutinkančio sutuoktinio pusės), priima sprendimą, ar skyrybų ieškinys turi būti tenkinamas pilnoje apimtyje, ar tik iš dalies. Skyrybų procesas ir kaina, priklausomai nuo to, ar pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu (kai teikiamas skyrybų prašymas bendru sutarimu), ar skyrybos ginčo teisena (kai teikiamas skyrybų ieškinys dėl sutuoktinio kaltės) skiriasi. Skyrybų procesas ginčo teisenoje yra brangesnis, sudėtingesnis ir ilgiau trunka, todėl savo klientams skyrybas dėl kaltės siūlome tik tuomet, kai skyrybos bendru sutarimu yra neįmanomos.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.