Skyrybų kaina – skyrybos bendru sutarimu ar skyrybos dėl sutuoktinio kaltės?

Esant galimybei, visuomet savo klientams siūlome rinktis skyrybas bendru sutarimu. Visų pirma, skyrybos bendru sutarimu iš tikrųjų yra pats greičiausias, pigiausias ir lengviausias būdas nutraukti santuoką. Skyrybų bendru sutarimu procesas trunka iki 30 dienų nuo reikalingų skyrybų dokumentų teismui pateikimo dienos. Būna atvejų, kada skyrybos bendru sutarimu yra teismo sprendimu įforminamos per 3 dienas. Skyrybos bendru sutarimu sutuoktiniams atsieina pigiau, kadangi skiriantis bendru sutarimu nereikia įrodinėti kaltės, rinkti kaltę patvirtinančių duomenų bei jų įrodinėti, kas paprastai užima daugiau nei vieną teismo posėdį, o šalia to visas skyrybų procesas gali nusitęsti ir iki apeliacinės bei kasacinės instancijos. Kai pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu, to niekuomet nebūna, todėl sutuoktiniai iš tikrųjų visada sutaupo ne tik laiko, bet ir pinigų (spauskite nuorodą norėdami sužinoti tikslią skyrybų kainą).

Skyrybos internetu – kodėl verta rinktis?

Skyrybos internetu šiandien nėra naujas dalykas. Jau kuris laikas poros skiriasi nuotoliniu būdu, kas yra labai patogu tiems, kurie negali arba nenori fiziškai patys dalyvauti visame skyrybų procese ir pageidauja, kad visi skyrybų dokumentai būtų sutvarkyti jiems praktiškai neišėjus iš namų. Savo klientams mes drąsiai siūlome išeitį, kuri yra skyrybos internetu. Pagal savo praktiką žinome, jog skyrybos internetu yra ne tik vienas populiariausių skyrybų būdų, tačiau kartu leidžiantis klientams sutaupyti dar daugiau laiko ir pinigų tuo atveju, kai kartu pasirenkamos skyrybos bendru sutarimu. Skyrybos internetu reiškia, jog Jums nereikės atskirai vykti į kontorą ir konsultuotis, nereikės rinkti jokių skyryboms reikalingų dokumentų (pažymų). Štai kaip vyksta skyrybos internetu – Jums tereikia užpildyti žemiau esančių skyrybų anketą, o mes savo ruožtu už Jus surinksime visas reikalingas pažymas ir parengsime skyrybų dokumentus teismui. Pateikus skyrybų dokumentus teismui, tereikės sulaukti teismo sprendimo ir viskas – taip paprastai vyksta skyrybos internetu.

Skyrybų kaina yra kiekvieną labiausiai dominantis klausimas

Kaip jau galite suprasti iš to, kas buvo parašyta prieš tai, svarstydami apie skyrybų kainą ir norėdami išvengti brangiai kainuojančių bei ilgai trunkančių sudėtingų skyrybų, vienintelis tam būdas yra skyrybos bendru sutarimu. Tačiau skyrybos bendru sutarimu yra galimos tik tuo atveju, jeigu sutuoktiniai gali be teismo įsikišimo susitarti dėl visų su santuokos nutraukimo padariniais susijusių klausimų, įskaitant dėl turto pasidalinimo bei vaikų išlaikymo, jeigu, žinoma, yra bendro turto ir vaikų. Jeigu skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių yra galimos, tuomet skyrybos internetu dar labiau palengvins visą skyrybų procesą ir padės sutaupyti dar daugiau pinigų. Mes visuomet stengiamės, kad skyrybos bendru sutarimu tarp sutuoktinių taptų įmanomos, o nepavykus, imamės visų reikalingų teisinių priemonių bei veiksmų, kad būtų maksimaliai patenkinti Jūsų interesai skyrybų dėl sutuoktinio kaltės byloje. Mūsų skyrybų advokatai kokybiškai bei profesionaliai suteiks Jums bet kokią reikalingą teisinę pagalbą ir padės pasiekti norimą rezultatą už mažiausią įmanomą kainą.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti su mumis puslapyje nurodytais kontaktais arba ieškokite atsakymo tarp dažniausiai užduodamų klausimų.

Dėl teisinių paslaugų susisiekite telefonu +370 616 37970 arba užpildydami užklausos formą.