Skyrybų advokatai » Skyrybų procesas

Skyrybų procesas

Skyrybų procesas internetu kaina nuo 100 eurų – tik su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų! Nemokama konsultacija (8-616) 37970

Skyrybų procesas SVARBU! Lietuvos įstatymai neleidžia paprastiems įmonių teisininkams atlikti daugelio skyrybose reikalingų procesinių veiksmų, įskaitant dokumentų kopijų tvirtinimą, reikalingų duomenų surinkimą, dokumentų teismui pateikimą (gavimą), teismo bylos vedimą, atstovavimą teisme ir t.t. Be to, paprasti teisininkai nėra pakankamai kvalifikuoti, kad profesionaliai be trūkumų paruoštų skyrybų procesinius dokumentus. Todėl visi be išimčių skyrybų paslaugas siūlantys teisininkai ar įmonės kreipiasi pagalbos į advokatus (su arba be kliento žinios). Vien už tarpininkavimą išleidžiama daugiau nei 100 eurų. Nešvaistykite savo laiko ir pinigų veltui, nes pigus ir greitas skyrybų procesas internetu įmanomos tik tiesiogiai su skyrybų advokatais ir be jokių tarpininkų!

SKYRYBŲ PROCESAS KAINA – spauskite ir sužinokite tikslią skyrybų kainą!

Skyrybų procesas – mes maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių!

Skyrybų procesas. Skyrybų advokatai maksimaliai prisitaiko prie kliento poreikių ir pageidavimų. Pasistengsime viskuo pasirūpinti, kad santuoką nutrauktumėte neiškėlę kojų iš namų. Atkreipiame dėmesį, kad skiriantis dėl sutuoktinio kaltės tik teisines paslaugas teikiant advokatams Jūsų patirtos bylinėjimosi išlaidos bus priteisiamos iš priešingos pusės. Todėl siūlome rinktis tik kvalifikuotų, patikimų ir patyrusių skyrybų advokatų teisines paslaugas. Patikėję savo rūpesčius mums, Jūs nenusivilsite.

Kaip vyksta skyrybų procesas (skyrybų proceso eiga) ir ar būtinas sutuoktinių dalyvavimas teismo procese?

Mes parengsime teismui skyrybų dokumentus taip, kad Jums nereikėtų dalyvauti teismo procese. O prireikus, skyrybų advokatai galės Jus atstovauti paskirtame teismo posėdyje. Skiriantis bendru sutarimu paprastai net nereikia dalyvauti teismo procese. Mūsų praktika rodo, kad daugiau nei pusė skyrybų bendru sutarimu įvyksta sutuoktiniams nedalyvaujant teisme. Visgi pasirinkus skyrybas ginčo teisena, tokios skyrybos paprastai neapsieina vienu teismo posėdžiu, o pačiuose posėdžiuose sutuoktiniams paprastai tenka dalyvauti, be to, dažnai prireikia ir skyrybų advokatų atstovavimo paslaugų.

Skyrybų procesas skiriantis bendru sutarimu ir skiriantis dėl sutuoktinio kaltės

Skyrybos bendru sutarimu užtrunka iki 30 dienų nuo skyrybų dokumentų teismui pateikimo dienos. Teismo sprendimas dėl santuokos nutraukimo įsiteisėja per 30 dienų nuo jo priėmimo. Todėl procesui vykstant sklandžiai po mėnesio nuo dokumentų parengimo jau žinosite, kad teismas nutraukė Jūsų santuoką, o po dvejų mėnesių jau galėsite gauti ir tai patvirtinantį dokumentą. Jei santuoka nutraukiama dėl kito sutuoktinio kaltės, procesas kur kas ilgesnis. Teismui priėmus ieškinį jis siunčiamas atsakovui, jam duodamas 14-20 dienų terminas parašyti atsiliepimui. Gavęs atsiliepimą teismas dažniausiai skiria teismo posėdį. Nuo dokumentų pateikimo iki pirmojo teismo posėdžio gali praeiti keli mėnesiai. Nuo ieškinio padavimo iki pirmosios instancijos teismo sprendimo gali praeiti daugiau nei metai. Pirmosios instancijos sprendimą galima skųsti aukštesnės instancijos teismui. Taigi santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės procesas yra ne tik brangesnis, bet ir žymiai ilgesnis.

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti nurodytais kontaktais.